loader image

نتایج جستجو...


شناسه سرتیپدیا:C0000000217

یور نیم یونیورسالشرکت یورنیم، با سابقه ای افزون بر 50 سال در صنعت آرایشی و بهداشتی، یکی از شرکتهای مطرح و پیشرو در تولید برترین محصولات بهداشتی در سراسر جهان است. تولید طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی توسط ما، تمامی نیازهای مشتریان را بر طرف نموده و با اخذ گواهینامه های معتبر جهانی توانسته ایم اطمینان و اعتماد مشتریان خود را بدست آوریم.

اطلاعات بیشتر...

شناسه سرتیپدیا:C0000000216

فم دارو تکینشرکت فم دارو تکین با بیش از 40 سال سابقه در حوزه تولید آرایشی بهداشتی یکی از کارخانه های موفق تولیدی در این زمینه می باشد.

اطلاعات بیشتر...

شناسه سرتیپدیا:C0000000214

ستاره تابشگر زاگرستولید انواع محصولات شوینده

اجرای پروژه های بازاریابی

اجرای پروژه های فروش

اجرای پروژه های تبلیغات

اطلاعات بیشتر...

شناسه سرتیپدیا:C0000000212

مانلی بهداشت پارس ایرانیانمحصولات شركت مانلی بهداشت پارس ایرانیان ابتدا توسط برند BETIS وارد داروخانه ها گردید و پس از استقبال مصرف کننده ها از کیفیت محصولات BETIS کلید تولید و ارائه نسل جدید از شوینده ها در سال 94 زده شد. برند  جدید  شرکت  مانا بهداشت پارس  با  نام  تجاری  استم  سل حاصل چندین سال تحقیقات  تئوریک و عملی فراوان می باشد که توسط کار گروهی مشترک متخصصان کازمتیک ایران و فرانسه در سال 94 متولد شده است.
اطلاعات بیشتر...

شناسه سرتیپدیا:C0000000211

دهکده جهانی پیروزی درخشانبرند گرانسا تحت مالکیت شرکت دهکده جهانی پیروزی درخشان (DjPD) با هدف تولید محصولات با کیفیت آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست و مو با منشاء مواد اولیه بسیار مرغوب بنا گردیده و در حال حاضر، گرانسا به پشتوانه کیفیت، تمایز و کارایی برتر محصولات خود، مورد تایید تمامی مصرف کنندگان قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر...

شناسه سرتیپدیا:C0000000210

پرنده سپید لیانشرکت پرنده سپید لیان بعنوان مالک کانسه در ایران همواره با نگاه حمایتی از تولید ملی گام برداشته و توانسته است محصولات بهداشتی خود را با مواد اولیه وفرمولاسیون ایتالیایی بر اساس نیاز واقعی مخاطبان ایرانی خود تحت عنوان برند کانسه تولید نماید.

اطلاعات بیشتر...

شناسه سرتیپدیا:C0000000209

داروسازی پیلتنشركت داروسازي آرایشی بهداشتی پيلتن در سال 1365 تاسيس شد و فعاليت خود را در سال 1375 با هدف توليد محصولات آرايشي و بهداشتي با استفاده از عصاره هاي گياهي و منابع جديد با اخذ مجوز توليد محصولات آرايشي و بهداشتي از سازمان هاي مربوطه كار خود را در شهر قم آغاز نمود .

اطلاعات بیشتر...